Telefon
SATIŞ & BİLGİ HATTI

SATIŞ ORTAKLIĞI

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa SATIŞ ORTAKLIĞI

SATIŞ ORTAKLIĞI

 

BAYKONWEB'in Satış Ortağı Olun.


Baykonweb'den komisyon kazanmak için ihtiyacınız olan herşey panelinizde hazırdır.

Baykonweb'in satış ortağı olmak için herhangi bir ücret ödemenize ve ya site kurmanıza gerek yoktur. Hemen ücretsiz üye olarak satış ortağımız olabilir ve Sosyal medya hesaplarınızdan ve web siteniz varsa web sitenizden size özel olarak oluşturulmuş Kupon Kodu'nu paylaşarak para kazanabilirsiniz.

Sizin referans linkiniz ile üye olup alışveriş yapan kişilerden koşulsuz kazanç sağlayın.

Müşteri Sınırı Yok

Herhangi bir sınır yoktur dilediğiniz kadar kullanıcıya referans olup Baykonweb’den site kurmasını sağlayabilirsiniz. Kazancınız ile ilgili herhangi bir limit ve ya sınırlama olmadan kazanmaya başlayın.

Komisyon Kazancınız Her Satın Alımda Hesabınıza Kredi Olarak Yüklenir. Müşteri Paneli Sayfanızdan Anlık olarak kazandığınız komisyon tutarlarını görebilirsiniz.

Satış ortağımız olmaya hazır mısınız? Hadi beraber kazanalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Ödeme Alırım?

Komisyonlarınız 300 tl'ye ulaştığında baykonweb@gmail.com 'a Mail Göndererek para talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeniz 2 iş günü içerisinde banka hesabınıza gönderilecektir.

 Bir internet sitem yok, kayıt olabilir miyim? Ücretsiz mi?

Evet, tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Web siteniz olmasa dahi sosyal medya hesaplarınızdan,Whatsapp üzerinden Kupon Kodunuzu paylaşarak müşteriler edinebilirsiniz ve bizim için mükemmel bir satış ortağısınızdır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir problem yaşadığımda yardımcı oluyormusunuz?

Satış Ortaklığı Uzmanımız her zaman yanınızda. Dilediğiniz zaman bir görüşme talep edebilir, e-posta gönderebilir ya da panelinizdeki ticket sisteminden desteğe yazabilirsiniz.

 Ne kadar komisyon alacağım?

Web sitesi satın alacak kişileri bize her getirdiğinizde, satış tutarının %20 sini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Size, yönlendirdiğiniz her bir müşteri adayı için satış değerinin %20’sini  ödeyeceğiz.

 

BAYİLİK PAKETLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN  TIKLAYIN

® BAYKONWEB YAZILIM HİZMETLERİ İştirakidir..